GENEL BİLGİLER

Kongre Merkezi Elexsus Otel, K.K.T.C.
KongreTarihleri 24-28 Nisan 2024
YakaKartı Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması zorunludur.
KatılımBelgesi Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri 28 Nisan 2024 tarihinde dağıtılacaktır.
Davet Mektubu / İzinYazısı Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Önemli Bilgi ve Tarihler

Kayıt ve Konaklama Hizmetleri İçin:
İsimleri son bildirme tarihi 15 Mart 2024
Erken ödeme son tarihi 1. Periyot 5 Ocak 2024 – 2. Periyot 22 Mart 2024
Erken kayıt ve konaklama fiyatları sadece yukarıdaki tarihlere göre ödeme gerçekleşmiş ise geçerli olacaktır. Bu tarihlere göre ödemesi yapılmayan tüm talepler 1. Periyot 5 Ocak 2024 – 2. Periyot 22 Mart 2024 sonrası fiyatlardan ücretlendirilecektir.
Kayıt ve konaklama taleplerinin son iptal tarihi 1 Ocak 2024’tür. Bu tarihten sonra gerçekleşecek olan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.
Kayıt ve konaklama iptalleri için yapılacak olan geri ödemeler, toplantı /sempozyum/kongre bitiş tarihinden itibaren 20 iş günü içinde, banka kanalıyla iade edilecektir.
Tüm sponsorluklar için son iptal tarihi 1 Ocak 2024
Kayıt ve konaklama için isim bildirme son tarihi 15 Mart 2024
Transfer için detay iletilmesi için son tarih 1 Nisan 2024
Bütçeler ödeme yapılan tarihteki periyota göre düzenlenecektir.
Sponsorluk dosyasında belirtilen ücretlere vergiler dahil değildir.
D Event Turizm’in vergisel değişiklikleri fiyatlara yansıtma hakkı bulunmaktadır ve ülkedeki ekonomik koşulların önemli ölçüde değişmesi durumunda fiyatları değiştirme hakkı saklıdır.

 

KONGREYE KALAN SÜRE